Roll-up (Bydgoszcz) to bardzo popularny system wystawienniczy. Opiera się on na wizualnym prezentowaniu treści, które są istotne do zakomunikowania przez nadawcę. Charakteryzuje się dużą mobilnością dzięki możliwości zwinięcia do kasety i transportowania w poręcznej torbie. Jest to ogromny atut tego rodzaju rozwiązania, dlatego nic dziwnego, że od lat cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a szczególnie wśród przedsiębiorców. Zazwyczaj roll-up (Bydgoszcz) ma funkcję reklamową, jednak nierzadko zyskuje również inny wymiar, na przykład edukacyjny.

Roll-up Bydgoszcz – czym on tak naprawdę jest?

Roll-up (Bydgoszcz) to najczęściej materiał promocyjny bądź edukacyjny, który wykorzystywany jest na różnego rodzaju wydarzeniach czy zgromadzeniach, gdzie znajduje się duża liczba osób. Często znajduje swoje zastosowanie podczas różnego rodzaju prezentacji prowadzonych przez przedsiębiorstwa lub muzea. Na konstrukcję roll-upu składa się kaseta ze zwiniętym wewnątrz plakatem, a także maszt aluminiowy, który jest niezbędny do wyeksponowania zawartości.

Ze względu na swoje wymiary roll-up (Bydgoszcz) przyciąga wzrok. Ma mobilny charakter, dlatego można go zabrać ze sobą niemal wszędzie. Jako stale zmieniająca miejsce ekspozycja zwraca uwagę uczestników wielu wydarzeń. Istnieje możliwość zamieszczenia na nim różnego rodzaju treści, które są zależne od wydźwięku i celu danej instytucji czy przedsiębiorstwa. Jako element występujący w biurze podkreśla profesjonalizm danej firmy, natomiast na targach ciekawa grafika i dobrze dostosowany rozmiar pomogą się wyróżnić wśród konkurencji.

Roll-up Bydgoszcz – najczęstsze zastosowanie

Roll-up (Bydgoszcz) pozwala na prezentację różnego rodzaju treści – od reklamowych, po informacyjne. Istnieje możliwość zastosowania go w wielu przestrzeniach: od siedzib firm, instytucje czy urzędy, aż po centra handlowe. Jak widać, treści te nie muszą mieć takiego samego wydźwięku, gdyż to od zleceniodawcy zależy, co będzie znajdowało się na roll-upie.

Ten sposób udostępniania informacji za pomocą roll-upów cieszy się bardzo dużą popularnością na różnego rodzaju eventach. Jest to szansa na wyróżnienie się oraz podkreślenie tematu wydarzenia. Korzysta się z nich w szczególności na konferencjach, spotkaniach biznesowych czy wykładach. Roll-up (Bydgoszcz) daje szerokie możliwości ze względu na to, że jest łatwo zauważalny i mobilny. Całość konstrukcji po złożeniu zabiera niewiele miejsca, co ma bezpośrednie przełożenie na niską wagę i łatwość w transporcie. Roll-up (Bydgoszcz) cechuje się dość wszechstronnym zastosowaniem. Stanowi niemal nieodzowny element wszelkich wystąpień publicznych czy prezentacji dzięki treściom, które się na nim znajdują.

Roll-up Bydgoszcz – cennik

W stałej ofercie posiadamy roll-up w wersji STANDARD

Roll-up z naszej oferty jest stabilny i lekki. W komplecie z torbą transportową. Klasyczny kształt.

85×200 cm, cena – 297 PLN

100×200 cm, cena – 325 PLN

CENY BRUTTO

Inne Roll-upy, wycena indywidualna

Nie znalazłeś odpowiedniego produktu? Zapytaj o wycenę, chętnie pomożemy dobrać idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą roll-upów w Bydgoszczy.