Gadżet reklamowy to niewielki upominek na którym umieszcza się najczęściej znak firmowy.

Doskonale buduje więź z klientem, kontrahentem czy współpracownikiem.

Polecamy sprawdzone gadżety z nadrukiem.

  • Kubki z nadrukiem. Ceramiczne, grawerowane laserem CO2 o wymiarach Ø 80 mm, wysokość 96 mm co daje szerokie możliwości personalizacji dla produktów takich jak: prezenty, upominki, gadżety, pamiątki z miejscowości turystycznych, gifty rozdawane na imprezach i eventach. Szeroki wybór kolorów pozwala dotrzeć do każdego odbiorcy niezależnie od jego gustu. Optymalna pojemność 300 ml, prosta forma i regularny uchwyt zapewniają wygodę dla użytkownika. Oferta obejmuje 6 kolorów: czarny, czerwony, niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy.
  • Szklaneczki z nadrukiem. Cenionej od 50 lat marki Crystalite Bohemia o klasycznym ponadczasowym designie. Wykonana jest z ekologicznie czystego szkła kryształowo-bezołowiowego, które w odróżnieniu od szkła sodowo-wapniowego nie ma odcieni zieleni, szarości czy żółci.
  • Długopisy z grawerem: Aluminiowe z grawerem firmowym po jednej stronie o wielkości 65×6 mm. Możliwe opcje wyboru koloru długopisu. W zależności od rodzaju długopisu kolor graweru może być: biały, szary lub srebrny. Oferujemy długopisy MEMO, UNROLL, AMON, ALFAT, OMININ, RILA, TUGO, TENO
  • Kalendarze książkowe w formatach A4 i B6. Z możliwością dwustronnego graweru laserowego na obszarze 190×245 mm. Układ tygodniowy, 1 tydzień na 2 stronach (cały tydzień na rozkładówce), Objętość: 144 strony. Papier: chamois 90g/m2, wyklejki papier 140g/m2, Kolorystyka druku kalendarii: szaro-bordowy, Kalendarium: 5 języczne (PL, GB, D, RUS, F), imieniny i święta, fazy księżyca, wschody i zachody słońca, na dole kalendarium plan całego roku, Mapy: na wyklejce z przodu mapa Europy, na wyklejce z tyłu mapa Polski, Część informacyjna: plan roczny 2018, 2019, 2020 plan urlopowy, jednostki miar, odległości między miastami, Informacje o Państwach Członkowskich UE, Przedstawicielstwa Polski w krajach UE, adresy internetowe, tel. numery kierunkowe, kalendarz stuletni, strefy czasowe, skorowidz od A do Z… Wykończenie: Blok kalendarza szyty oraz dodatkowo klejony, wzmocniony krepą, tasiemka oraz kapitałka w kolorze kremowym, perforacja narożników.
  • Długopisy z grawerem i pieczątką Firmy HERI. Długopis metalowy renomowanej niemieckiej firmy, wyposażony w stopkę z pieczątką oraz końcówkę do obsługi smartphona. Oraz drugi długopis tej firmy, wyposażony w stopkę z pieczątką ale bez końcówki do obsługi smartphona. Grawer z obu stron. W cenie długopisów również etui.
  • Buttony (przypinki, zawieszki, znaczki, przywieszki) to doskonały gadżet reklamowy, promocyjny lub identyfikacyjny z możliwością personalizacji.
  • Skrzynka na butelkę wina, z nadrukiem. Wykonana jest z drewna o gładkiej powierzchni, wyposażona w zasuwkę oraz uchwyt ze sznurka. Wypełniona wiórkami papierowymi w kolorze ecru. Wymiary skrzynki 36 x 11 x 10,5 cm.

Nie znalazłeś odpowiedniego produktu? Dopytaj, jesteśmy do Twojej dyspozycji