Produkty na podłożach samoprzylepnych są niezastąpione w wielu zastosowaniach gdzie zachodzi potrzeba trwałego umieszczenia informacji.

Produkty realizowane na papierze samoprzylepnym są niezbędne w sytuacji gdy zawarte na nich informacje należy uzupełnić dodatkową adnotacją nanoszoną np. długopisem (data konserwacji, wymiany oleju, wykonania przeglądu itp.).
Produkty realizowane na folii samoprzylepnej białej oferują jeszcze szersze spektrum zastosowań ponieważ charakteryzują się większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, są odporne na wilgoć oraz zmiany temperatury.

W cenie dostawa pod jeden adres w Polsce

Dowolny format, maksymalnie 480x675mm

Proponowane podłoża w tej kategorii:

  • Papier samoprzylepny
  • Papier samoprzylepny z nacinaną dolną warstwą w celu łatwego odklejania jest tańszą , w stosunku do folii samoprzylepnej,  alternatywą podłoża samoprzylepnego. Najważniejsze cechy papieru samoprzylepnego to łatwość aplikacji do wielu podłoży, trwały klej, wysoki połysk produktu, szerokie spektrum zastosowań np. jako: naklejki informacyjne z możliwością naniesienia adnotacji (np. data przeglądu, wymiany oleju, kontroli technicznej), etykiety, naklejki informacyjne eksponowane w suchym środowisku, tabliczki znamionowe wybranych produktów przemysłowych i wiele innych.
  • Folia samoprzylepna biała matowa 94g
  • Produkty na podłożach samoprzylepnych są niezastąpione w wielu zastosowaniach gdzie zachodzi potrzeba trwałego umieszczenia informacji. Jest odporna na wilgoć oraz zmiany temperatury.
  • CREATIVE folia samoprzylepna biała matowa lub błyszcząca
  • Folia samoprzylepna to świetny sposób na zagospodarowanie powierzchni na szybach, szyldach, blachach czy podświetlanych kasetonach. Posiada klej akrylowy na bazie wody standard lub extra mocny.
  • CREATIVE folia transparentna biała, tylko CMYK 71 g
  • Folia samoprzylepna transparentna o błyszczącym wykończeniu powierzchni. Klej permanentny bezbarwny uniwersalny akrylowy na bazie wody. Grubość folii (bez kleju i papieru podkładowego) 50 mic.
  • CREATIVE folia transparentna z białym poddrukiem
  • Folia transparentna z białym poddrukiem znajduje wiele różnorakich zastosowań. Warto mieć jednak na uwadze, że najpopularniejsza technika druku cyfrowego wymaga nadrukowania białego koloru! O ile w przypadku białej folii, białym elementom kolor nadaje sama folia, to dla folii transparentnej miejsca te należy jeszcze poddrukować białym kolorem. Wartą rozpatrzenia ciekawostką  jest opcja „lustrzanego” wydruku  etykietek z folii transparentnej. Takie rozwiązanie pozwala na ich aplikację na szybę od środka.

Zapytaj o wycenę, podając format i potrzebną ilość.