W naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres usług poligraficznych w Bydgoszczy. Oferujemy najwyższej jakości techniki wydruku oraz szeroki wybór papieru i jego gramatur. Przykładamy dużą uwagę do wysokiej jakości oraz różnorodnych potrzeb naszych klientów. Każda gramatura i rodzaj papieru doskonale sprawdzą się w wielu odmiennych sytuacjach. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem na rynku poligraficznym, dlatego wiemy, jak ważne jest ciągle rozbudowywanie oferty i dostosowywanie jej do potrzeb klientów. Jest to dla nas istotne, aby każdy projekt wychodzący spod naszych rąk był wykonany z możliwie jak największą starannością. Drukujemy wiele różnorodnych materiałów, z uwzględnieniem spersonalizowanych projektów. Przy każdym z nich dbamy o możliwie jak najkrótszy czas realizacji i atrakcyjną cenę. Możesz skorzystać z naszej indywidualnej wyceny, która pozwoli Ci poznać koszt każdego projektu.

Poligrafia Bydgoszcz – dlaczego warto ?

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem materiałów z obszaru tak rozległej dziedziny, jaką jest poligrafia. Bydgoszcz jest miastem, w którym posiadamy naszą siedzibę, ale projektu nie musisz składać osobiście. W cenie zamówienia zawarliśmy koszty wysyłki, ponadto istnieje możliwość wysyłki jednego zamówienia na kilka adresów jednocześnie. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić cenny czas. Działamy sprawnie, gdyż zdajemy sobie sprawę, że w przypadku niektórych projektów ma on ogromne znaczenie dla przedsiębiorców korzystających z oferowanych usług. Dlatego też od lat prężnie się rozwijamy w zakresie poligrafii.

Bydgoszcz jest miejscem Twojego zamieszkania? Odwiedź nas osobiście i poczuj zapach tuszu i papieru. Na własnej skórze przekonaj się o wysokiej jakości stosowanych przez nas materiałów. Daje to możliwość odzwierciedlenia wrażeń, które może odczuć potencjalny klient, trzymając w rękach np. Twoją wizytówkę.

Poligrafia (Bydgoszcz) wymaga eksperckiej wiedzy, żeby została wykonana prawidłowo. Jeżeli jednak nie posiadasz takiej wiedzy – jesteśmy od tego, by Ci doradzić. Możesz liczyć na naszą pomoc bez względu na to, czy będzie to zamówienie online czy postanowisz wybrać się do nas osobiście. Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie czas, dlatego wszystkie zamówienia realizujemy możliwie jak najszybciej.

Przykładamy niezwykle ogromną uwagę do jakości świadczonych przez nas usług poligraficznych (Bydgoszcz). Każde zamówienie, które dla Ciebie zrealizujemy, będzie spełniało Twoje wszelkie potrzeby. Możemy to zagwarantować, ponieważ pozwalają nam na to stosowane przez nas metody, połączone z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do każdego klienta.

Czytaj więcej

Poligrafia Bydgoszcz — postaw na jakość!

Wybierając naszą firmę do wykonania usługi jaką jest poligrafia (Bydgoszcz) możesz być pewien, że decydujesz się na profesjonalny i fachowy zakład. Druk oraz poligrafia (Bydgoszcz) to specjalność naszego zakładu, w której mamy długoletnie doświadczenie. Nasi pracownicy w sposób profesjonalny i rzeczowy podchodzą do każdego zamówienia. Nie straszne są nam nawet te najbardziej skomplikowane zlecenia. Możemy im podołać dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii oraz sprzętów pochodzących od renomowanych producentów. Ponadto nasi fachowcy zajmujący się poligrafią (Bydgoszcz) są zawsze gotowi doradzić naszym klientom w zakresie optymalnej metody i wyboru odpowiedniego rozwiązania.

Poligrafia Bydgoszcz — cena

Poligrafia (Bydgoszcz) to usługa, której zaufało już wielu klientów. Nasi pracownicy pomogli im w wykonaniu wielu zleceń, również tych najtrudniejszych. Klienci, którzy postanowili skorzystać z naszych usług, chwalą sobie przede wszystkim wysoką jakość oraz indywidualne i fachowe podejście do każdego zlecenia. Ponadto pozostawiane opinie skupiają się na profesjonalnej i doświadczonej kadrze pracowników, którzy na każdym kroku są gotowi nieść pomoc.

Cena oferowanych przez nas usług poligraficznych w Bydgoszczy zależą głównie od stopnia skomplikowania zlecenia oraz wybranej techniki drukarskiej. Nasi pracownicy pomogą dobrać Ci optymalną i korzystną dla Twojego portfela technikę z wykorzystaniem najlepszych narzędzi. Zależy nam bardzo na Twojej satysfakcji, tak więc do każdego zlecenia podchodzimy jak do tego najważniejszego.

Profesjonalna poligrafia. Bydgoszcz, ul. Pijarów 6 – DCB Studio Reklamy. Zapraszamy!

Poligrafia Bydgoszcz – oferta

Przedmiotem naszych usług jest nowoczesna poligrafia. Bydgoszcz natomiast jest miejscem, w którym wykonujemy zamówienia. Co między innymi znajdziesz w naszej ofercie?

 • Wizytówki – drukowane w formie zadruku 1- lub 2 – stronnego. Szeroki wybór zdobień, takich jak czcionka 3D lub tłoczenia
 • Ulotki – dostępne w wielu formatach i różnych wykończeniach, wykonane według Twojego projektu
 • Karty klienta – drukowane na kartonie, papierze lub plastiku. Znajdą zastosowanie w wybranym przez Ciebie celu
 • Plakaty – wykonywane z zachowaniem wysokiej jakości druku, na różnych rodzajach papieru i w różnych nakładach
 • Katalogi szyte (broszury) – wielostronicowe projekty w formatach: A4, A5, A6. Personalizacja wyglądu okładki i wnętrza, a także ilości stron i nakładu.
 • Papier firmowy – odpowiednia kompozycja graficzna i eleganckie wykończenie w wybranym przez Ciebie nakładzie
 • Teczki ofertowe – tworzone dzięki nowoczesnym wykrojnikom są idealnym sposobem na promocję firmy
 • Kalendarze trójdzielne – drukowany w oparciu o indywidualny projekt, w trzech wersjach do wyboru
 • Książki klejone – klejona oprawa miękka z zawartością na podłożu offsetowym lub kredowanym
 • Koperty z nadrukiem – tworzone z formacie C6, możliwość personalizacji
 • Notesy i bloczki firmowe – dostępne w formatach: A3, A4, A5, A6, A7 oraz DL. Wybór nakładu i rodzaju papieru
 • Naklejki – dostępne w formie papieru lub folii samoprzylepnej w dowolnym formacie
 • Podkłady na biurko – szeroki wybór formatów oraz ilości kart w bloku

Razem możemy dużo więcej! Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty u góry strony, a także kontaktu w celu ustalenia szczegółów zlecenia.