W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości usługi z zakresu druku offsetowego. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie najwyższe walory estetyczne materiałów zarówno promocyjnych, jak i innego rodzaju. Każdy projekt, nawet ten w dużym nakładzie, zrealizujesz, wybierając druk offsetowy. Bydgoszcz jest miejscem naszego działania – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty druku offsetowego.

Czym jest druk offsetowy? Bydgoszcz

Druk offsetowy to jedna z najpopularniejszych obecnie technik druku. Jej popularność bierze się przede wszystkim z wysokiej jakości wydruku – offset zapewnia zachowanie kolorów i wzorów, jakie przewidziane były w projekcie początkowym.

Druk offsetowy (Bydgoszcz) jest metodą druku płaskiego, w którym obraz przenoszony jest przez specjalny rodzaj matrycy założonej na cylindrze. Matryca wykonana jest z lekkiego, ale wytrzymałego aluminium, która właściwie spełnia swoje zadanie. Projekt z cylindra zostaje przekazany do bębna pokrytego warstwą gumy. Po tym procesie następuje już ostatni krok druku offsetowego – przeniesienie obrazu na właściwe podłoże.

Druk offsetowy jest więc drukiem pośrednim, ponieważ farba nie jest bezpośrednio przenoszona na podłoże. Sam druk odbywa się przy użyciu farb z palety kolorów CMYK.

Druk offsetowy Bydgoszcz – W jakich celach możesz go wykorzystać?

Oferowana przez nas usługa druku offsetowego w Bydgoszczy idealnie sprawdzi się w sytuacjach, w których potrzebujesz dużej ilości materiałów wydrukowanych z zachowaniem nienagannej jakości. Niskie koszty wydruku dużych nakładów i precyzja w wykonaniu – to właśnie cechy, jakie posiada druk offsetowy. Bydgoszcz jest miastem, w którym prowadzisz swoją działalność? Z pewnością potrzebujesz wielu materiałów promocyjnych, ale jednocześnie zależy Ci na atrakcyjnej cenie. Korzystając z naszej oferty, wydrukujesz takie materiały, jak wizytówki, foldery czy ulotki. Druk offsetowy świetnie sprawdzi się również w przypadku papieru firmowego. Offset jest idealnym sposobem na druk wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych.

Co zyskujesz, decydując się na druk offsetowy? Bydgoszcz

Nie bez powodu najpopularniejszym rodzajem jest właśnie druk offsetowy. Bydgoszcz to miasto, w którym działamy. Z nami skorzystasz z możliwości offsetu i przekonasz się o jego licznych zaletach. Jak można je scharakteryzować? Druk offsetowy zapewnia Ci przede wszystkim bardzo wysoką jakość wydruku, która nie spada nawet przy dużym nakładzie. Kolejnym atutem jest niski koszt – wybór naszej usługi druku w offsecie to sposób na wydrukowanie dużej ilości materiałów w niezwykle atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.