W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości usługi z zakresu druku offsetowego. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie najwyższe walory estetyczne materiałów zarówno promocyjnych, jak i innego rodzaju. Każdy projekt, nawet ten w dużym nakładzie, zrealizujesz, wybierając druk offsetowy. Bydgoszcz jest miejscem naszego działania – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czym jest druk offsetowy? – Bydgoszcz

Druk offsetowy to jedna z najpopularniejszych obecnie technik druku. Jej popularność bierze się przede wszystkim z wysokiej jakości wydruku – offset zapewnia zachowanie kolorów i wzorów, jakie przewidziane były w projekcie początkowym.

Druk offsetowy (Bydgoszcz) jest metodą druku płaskiego, w którym obraz przenoszony jest przez specjalny rodzaj matrycy założonej na cylindrze. Matryca wykonana jest z lekkiego, ale wytrzymałego aluminium, która właściwie spełnia swoje zadanie. Projekt z cylindra zostaje przekazany do bębna pokrytego warstwą gumy. Po tym procesie następuje już ostatni krok druku offsetowego – przeniesienie obrazu na właściwe podłoże.

Druk offsetowy jest więc drukiem pośrednim, ponieważ farba nie jest bezpośrednio przenoszona na podłoże. Sam druk odbywa się przy użyciu farb z palety kolorów CMYK.

Druk offsetowy – Bydgoszcz. W jakich celach możesz go wykorzystać?

Oferowana przez nas usługa druku offsetowego w Bydgoszczy idealnie sprawdzi się w sytuacjach, w których potrzebujesz dużej ilości materiałów wydrukowanych z zachowaniem nienagannej jakości. Niskie koszty wydruku dużych nakładów i precyzja w wykonaniu – to właśnie cechy, jakie posiada druk offsetowy. Bydgoszcz jest miastem, w którym prowadzisz swoją działalność? Z pewnością potrzebujesz wielu materiałów promocyjnych, ale jednocześnie zależy Ci na atrakcyjnej cenie. Korzystając z naszej oferty, wydrukujesz takie materiały, jak wizytówki, foldery czy ulotki. Druk offsetowy świetnie sprawdzi się również w przypadku papieru firmowego. Offset jest idealnym sposobem na druk wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych.

Co zyskujesz, decydując się na druk offsetowy? – Bydgoszcz

Nie bez powodu najpopularniejszym rodzajem jest właśnie druk offsetowy. Bydgoszcz to miasto, w którym działamy. Z nami skorzystasz z możliwości offsetu i przekonasz się o jego licznych zaletach. Jak można je scharakteryzować? Druk offsetowy zapewnia Ci przede wszystkim bardzo wysoką jakość wydruku, która nie spada nawet przy dużym nakładzie. Kolejnym atutem jest niski koszt – wybór naszej usługi druku w offsecie to sposób na wydrukowanie dużej ilości materiałów w niezwykle atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.